Maszyny czyszczące LINEA

Miejsce
w Rankingu:
1
Maszyny czyszczące LINEA
  • Powierzchnia: 5/5
  • Terminowość: 5/5
  • Jakość usługi 5/5
Warszawska 139
35-205 Rzeszów
tel: 17 863 10 39 https://www.elinea.pl/
Średnia wszystkich ocen
5/5
Wszystkie oceny: 16

Opis firmy i jej oferty

Linea to lokalna firma, której siedziba zlokalizowana jest w Rzeszowie. Marka zajmuje się sprzedażą, wynajmem oraz serwisem nowoczesnych oraz niezwykle funkcjonalnych maszyn czyszczących. W ofercie Linea można również znaleźć szeroki wybór akcesoriów sprzątających i profesjonalnych środków czystości. Firma wszystkie oferowane produkty dostarcza od znanych i cenionych marek z branży sprzątającej, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.


Firma oferuje różnorodne sprzęty umożliwiające zachowanie czystości w każdym miejscu — obiektach handlowych lub zakładach produkcyjnych. Marka nie tylko zajmuje się sprzedażą środków czystości, ale również profesjonalnym doradztwem. Wybór odpowiednich maszyn i akcesoriów jest niezwykle ważny dla skutecznego czyszczenia powierzchni oraz utrzymania higieny w obiekcie. Linea urządza również szkolenia i pokazy urządzeń, w taki sposób może przekazać wiedzę klientom na temat użytkowania maszyn oraz dbania o zdrowie i bezpieczeństwo podczas ich użytkowania w każdym miejscu.

Współpraca z firmą Linea dostosowana jest bezpośrednio do każdego klienta. Firma analizuje potrzeby klienta, a następnie dobiera najlepsze możliwe rozwiązania. Marka wykazuje się profesjonalizmem i ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Mocno angażuje się w opiekę posprzedażową, aby zawsze być do dyspozycji. Długofalowe partnerstwo umożliwia zbieranie cennych opinii na temat sprzedawanych produktów oraz wysłuchiwania wszelkich sugestii, dzięki którym można kształtować asortyment produktów. Oferta nie tylko składa się z maszyn i środków do czyszczenia obiektów, ale również obejmuje szkolenia personelu, prezentację maszyn sprzątających oraz ich montaż i serwis. Oferta marki Linea kierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm. W ofercie marki Linea dostępne są maszyny czyszczące, urządzenia odkurzające i piorące, wózki hotelowe, wózki do sprzątania oraz wiele innych. 

Linea jest autoryzowanym dealerem marki TASKI, a także jej autoryzowanym serwisem. Zakupione urządzenia można więc do niej oddać na przegląd okresowy, a także do naprawy w razie jakiejkolwiek usterki. Linea oferuje również wynajem maszyn czyszczących, na dogodnych dla klienta warunkach. Dba o jego zadowolenie i zawsze odpowiada na pytania i wątpliwości. Doradza wybór najlepszych modeli maszyn, a także organizuje ich pokazy i testy w wyznaczonym przez klienta miejscu.

Dzięki temu może zobaczyć jak wygląda w praktyce ich praca. Linea posiada w ofercie również sprzęt do sprzątania taki jak wózki, mopy profesjonalne, pady, systemy dozujące, a także środki czystości. Sprowadza je od renomowanych marek. Na bieżąco wprowadza do oferty nowości oraz oferuje tylko nowoczesne technologie. Linea prowadzi sklep online, w którym można zamówić wszystkie niezbędne produkty.

Zostaw swoją ocenę
Powierzchnia:
Terminowość:
Jakość usługi
Opinie (16)
Marko
Świetny sprzęt, super kontakt ze sprzedawcą.
Ula
Polecam. Mam już 3 maszyny z Linea i każda jest warta wydanych pieniędzy.
Marek
Maszyny przemyślane i perfekcyjnie przystosowane do sprzątania dużych powierzchni.
Dawid
Kupując maszyny od Linea mamy pewność ich długiego czasu funkcjonowania.
Karol
Maszyny warte każdej złotówki, które posłużą przez wiele kolejnych lat.
M.
Świetna inwestycja na lata.
Mariusz
Maszyny są niezłomne. Codziennie ą używane w mojej firmie i działają jak nowe. Polecam za wykonanie.
Kasia91
Profesjonalizm sprzętu! Wszystko jest dopracowane i bezproblemowe.
Tomasz
Model swingo 1255 E dobrze sprawdza się w moim markecie. Sprzątanie trwa krótko i dokładnie.
Patrycja
Łatwo manewrować tą maszyną. Polecam firmę Taski. W wielkopowierzchniowym sklepie sprawdzają się sprzęty tej firmy.
Witek
Bardzo dobre i konkretne maszyny. Posiadam Taski swingo 755. Łatwa w obsłudze, wytrzymała i praktyczna.
Mariusz
Cena maszyn sprzątających TASKI jest adekwatna do ich jakości. Użytkując je codziennie przez kilka lat nic się z nimi nie stało. Specjaliści z firmy Linea służą pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu dostosowując go do potrzeb indywidualnych klienta. Jestem zadowolony z zakupu, który służy mi bezawaryjnie wiele lat.
justyna
Firma Linea z Zaczernia k. Rzeszowa jest rewelacyjna. Pracują tam bardzo profesjonalni pracownicy, którzy służą doradztwem, dobrą radą w wyborze sprzętu czyszczącego czy maszyny. Zaoferowali mi znakomitą pralkę, która chodzi bardzo cicho - co było dla mnie oraz mieści bardzo dużo rzeczy. Sprzęt najwyższej jakości. Dostawa dostępna od ręki, polecam .
ania
Bardzo polecam firmę Linea, która oferuję bardzo dobre maszyny i sprzęt czyszczący. Firma doradza wybór najlepszych modeli maszyn, a także organizuje ich pokazy i testy w wyznaczonym przez klienta miejscu. Szczerze powiedziawszy zachęciło mnie to do zakupy, ponieważ mogłam przetestować dany sprzęt. Jestem bardzo zadowolona z jego jakości. Polecam
Domino
Linea to firma znajdująca się koło Rzeszowa. Oferuje ona wysokiej jakości maszyny i sprzęt czyszczący. Sprzęt czyszczący jest pierwszej klasy, sprawdza się rewelacyjnie. Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam
~marta
zakupiłam ostatnio odkurzacz aero 8 i sprawuje się super

Sprawdź też..

Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
ul. Długa 102A
20-365
tel: 81 7452152
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 83
40-750
tel: +48 501 176 369
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy

Na rynku znajduje się wiele okien i drzwi balkono...
Dla wielu osób, kuchnia to nie tylko miejsc...
Odkurzacze piorące do prania dywanów, wyk...
Pogrzeb jest uroczystością, która stanowi...
Nowoczesny salon to innowacyjna przestrzeń, któr...
By uniknąć chorób górnych dr&oacut...