Zaprojektuj swoje wnętrze online

Zaprojektuj swoje wnętrze online

Jesteś w trakcie budowy domu lub biura i chciałbyś dokonać wizualizacji wykończenia poszczególnych wnętrz? Nie masz czasu, żeby umówić się na spotkanie z projektantem wnętrz? Ciekawą opcją jest współpraca online z projektantem lub architektem wnętrz. W przypadku spotkania online to sam proces współpracy projektowej nie różni się od tego we współpracy o charakterze bezpośrednim. Pierwszym krokiem projektowania wnętrza online jest określenie przez klienta swoich preferencji stylistycznych, funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń, jak również określenie budżetu, który klient jest w stanie wydać na wnętrze. Następnie dochodzi do inwentaryzacji wnętrza oraz określenia, w których miejscach będą zrobione przyłącza hydrauliczne, a także instalacje elektryczne.

W projektowaniu online niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest stworzenie tzw. tablicy nastrojów, dzięki której będzie można określić stylistykę, za którą jest klient  w aranżacji wnętrza. Kiedy projektant ustali estetykę wnętrza, tworzony jest model 3D wnętrza wraz z wizualizacjami. Kolejnym krokiem w projektowaniu wnętrza online jest dobór poszczególnych materiałów, a także elementów wyposażenia wnętrza. Kiedy wizualizacja jest zgodna z upodobaniami klienta i została zatwierdzona, następuje jej przekazanie. Wszystkie wymienione etapy pracy projektanta wnętrza mogą być wykonywane zarówno podczas współpracy bezpośredniej, jak i współpracy online.


Aranżacja wnętrza online związana jest przede wszystkim z przeprowadzaniem spotkań z wykorzystaniem komunikatora internetowego - nie trzeba wychodzić z domu, aby spotkać się z projektantem wnętrz. Projekt online daje nam sporo korzyści - przede wszystkim oszczędzamy czas, który byłby przeznaczony na dojechanie do biura projektowego czy jest to sposób na wprowadzenie bardziej elastycznych godzin spotkań. Oczywiście kolejnym plusem jest fakt, że można umówić się z projektantem wnętrz z innego rejonu, a nie tylko z Twoich okolic. Warto również podkreślić, że projektowanie wnętrza online jest rozwiązaniem komfortowym oraz nadzwyczaj bezpiecznym. 

Opinie (0)

Sprawdź też..

Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (9 opinii)
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
DTJ
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Aby dokonać metamorfozy mieszkania nie trzeba wyd...
W każdy domu może zdarzyć się nagły wypadek, ...
Każda kuchnia powinna być funkcjonalna i ładnie...
Akcesoria do sprzątania są niezbędnym wyposaże...
Osoby zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem ...
Stół to jeden z najważniejszych elementów wypo...