Profesjonalne pranie dywanów, pomagamy wybrać wydajny odkurzacz!

Profesjonalne pranie dywanów, pomagamy wybrać wydajny odkurzacz!

W domowych warunkach jest niezwykle trudno wyczyścić dywan, ponieważ po pierwsze nie mamy odpowiednio dużo miejsca do czyszczenia, a po drugie nie mamy odpowiednich akcesoriów oraz profesjonalnych sprzętów, dzięki którym dokładnie odkurzymy, wypierzemy, a następnie osuszymy dywany. Firma Linea oferuje profesjonalne odkurzacze piorące do prania tapicerki oraz dywanów, w których wykorzystywana jest metoda natryskowo-ekstrakcyjna, która jest gwarancją dokładnego rozprowadzenia roztworu czyszczącego, co w efekcie przełoży się na dokładnie wyczyszczony dywan.

Profesjonalne odkurzacze piorące, na jaki się zdecydować?
Firma Linea w swoim asortymencie posiada maszyny sprzątające TASKI, które są proste w budowie, trwałe, a zarazem wysoce bezawaryjne. Jak już wspomnieliśmy, dużą popularnością cieszą się odkurzacze piorące metodą natryskowo-ekstrakcyjną, która szybko rozpuszcza zaległy na dywanie lub tapicerce brud, a następnie za pomocą specjalnej końcówki wciąga zanieczyszczony płyn do zbiornika. Wspomniana metoda idealnie sprawdzi się w przypadku dywanów o dużej powierzchni, a także w przypadku czyszczenia tkanin, które nie mogą zostać wyprane w pralce ze względu na swoją wielkość. Niektóre odkurzacze do czyszczenia dywanów wykorzystują również metodę pośrednią, która polega na tworzeniu tzw. suchej piany, która wprowadzana jest w głąb włosia, a następnie zbierana z powierzchni dywanu wraz z brudem.

Gdzie sprawdzą się odkurzacze przemysłowe?
Odkurzacze piorące idealnie sprawdzą się w przestrzeniach wszelakiego rodzaju firm, biurowców, pensjonatów, a także hoteli, gdzie konieczne jest ciągłe zachowanie czystości i higieny. Odkurzacze przemysłowe ułatwiają dokładne sprzątanie przy ich jednoczesnym niewielkim ciężarze oraz łatwością sterowania maszyną. Maszyny TASKI wyposażone są z obrotowe kółka samojezdne, dzięki którym urządzenia są w pełni stabilne i funkcjonalne, a niewielkie gabaryty umożliwiają swobodne przechowywanie odkurzaczy.

Opinie (0)

Sprawdź też..

Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy

Dla wielu osób, kuchnia to nie tylko miejsc...
Opakowania od zawsze kojarzyły się tylko i wył...
By uniknąć chorób górnych dr&oacut...
Wentylacja stanowi jeden z najważniejszych aspekt...
Wszystkich Świętych coraz bliżej, dlatego na cm...
Płyta klejona to wysokiej jakości produkt, kt&oa...