Porządki na cmentarzu przed Świętem Zmarłych

Porządki na cmentarzu przed Świętem Zmarłych

Wszystkich Świętych coraz bliżej, dlatego na cmentarzach trwają dynamiczne przygotowania, które są przede wszystkim związane ze sprzątaniem grobów oraz uporządkowaniem terenu całego cmentarza. Jak dbać o groby, aby przetrwały w dobrym stanie przez długi czas, a nie tylko podczas Wszystkich Świętych i Zaduszek?

Bez względu na to, z jakiego materiału jest wykonany nagrobek, należy go systematycznie czyścić przynajmniej raz na kwartał. Najczęściej spotykanymi materiałami w Polsce, z których wykonywane są nagrobki są granit, marmur, lastryko oraz piaskowiec.

Jeżeli sam nie możesz zadbać o porządek nagrobków twoich bliskich, ponieważ mieszkasz daleko lub zwyczajnie nie masz czasu, możesz skorzystać z usług firmy Biała Lilia, która oferuje kompleksową opiekę nad grobami w postaci obsługi rocznicowej, obsługi na święta oraz obsługi całorocznej. Opieka nad grobami, którą oferuje Biała Lilia to przede wszystkim profesjonalne mycie i sprzątanie z wykorzystaniem specjalnych środków chemicznych, które są dobierane do materiału, z którego wykonano płytę nagrobną. Przy każdej wizycie zostaje zapalony znicz, a efekty wizyt klient widzi dzięki dokumentacji fotograficznej wykonanej przed i po usłudze.

Biała Lilia, która działa na cmentarzach wielu miast, m.in. Rzeszowa, Warszawy http://www.biala-lilia.pl/zasieg/warszawa/36.html , Krakowa, Poznania, Lublina czy Łodzi. Celem firmy jest pomoc ludziom, którzy z przyczyn indywidualnych nie są w stanie zając się nagrobkami swoich najbliższych w taki sposób, który uważają za słuszny.
Biała Lilia zajmuje się nie tylko wskazanym przez klienta grobem, ale również jego najbliższym otoczeniem. Firma nie tylko dba o schludność przestrzeni pochówku, ale również o znicze i kwiaty, które będą zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami klienta. Oprócz sprzątania i mycia nagrobków w ofercie firmy Biała Lilia dostępna jest renowacja liter na nagrobkach we wszystkich kolorach lub wymiana całych tablic na nowe. Biała Lilia nadzoruje również wymianę pomników, montuje ławeczki, jak i obsadza nagrobek kwiatami — firma może również uiszczać opłaty u zarządcy cmentarza, zamawiać msze, jak również wykonywać wiele innych zamówień od klienta.

Opinie (0)

Sprawdź też..

Ocena: 5/5 (9 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy

Akcesoria do sprzątania są niezbędnym wyposaże...
Maszyny czyszczące https://www.elinea.pl/kategori...
Wybór odpowiednich mebli do domu nie jest łatwą...
Dla wielu osób, kuchnia to nie tylko miejsc...
Opakowania od zawsze kojarzyły się tylko i wył...
Nowoczesny salon to innowacyjna przestrzeń, któr...