Zobacz również

Jak sprzątać duże powierzchnie w dobie koronawirusa

Jak sprzątać duże powierzchnie w dobie koronawirusa

Opinie

Bardzo polecam firmę Linea, która oferuję bardzo dobre maszyny i sprzęt czyszczący. Firma doradza wybór najlepszych modeli maszyn, a także org...
ania
Profesjonalna obsługa i środki czystości bardzo dobrej jakości
~piotrek
Kupując maszyny od Linea mamy pewność ich długiego czasu funkcjonowania.
Dawid
Kupiłem polerkę i jak na razie sprawuję się świetnie, a nawet jak coś się stanie to oddam do serwisu
~Łukasz
Maszyny warte każdej złotówki, które posłużą przez wiele kolejnych lat.
Karol
Profesjonalnie i zawsze na czas, polecam usługi.
Edit
Bardzo dobre i konkretne maszyny. Posiadam Taski swingo 755. Łatwa w obsłudze, wytrzymała i praktyczna.
Witek
Meble Italiastyle dają możliwość dostosowania wg własnych preferencji oraz potrzeb. Szeroki wybór w doborze koloru, materiału, tapicerki, to n...
Marcel
Firma Linea z Zaczernia k. Rzeszowa jest rewelacyjna. Pracują tam bardzo profesjonalni pracownicy, którzy służą doradztwem, dobrą radą w wybor...
justyna

Pandemia wywołana rozprzestrzenianiem się koronawirusa zatrzymała gospodarkę oraz wiele innych obszarów, które były dla nas dotąd codziennością. Swobodne wyjście na kolację do restauracji, wieczór w kinie czy też możliwość ćwiczenia w siłowni niemal z dnia na dzień stało się niemożliwe. Z badań naukowców wynika, że cząsteczki wirusa osiadają na przedmiotach i powierzchniach, stwarzając dla nas ciągłe zagrożenie zakażeniem. Dlatego też tak ważne jest właściwe sprzątanie, zarówno naszych domów, jak i miejsc publicznych.

W jaki sposób sprzątać duże powierzchnie, by były czyste i odpowiednio zdezynfekowane?
Sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych znacznie różni się od sprzątania, jakie wykonujemy we własnych domach. Jako że z miejsc publicznych korzysta wiele osób jednocześnie, powierzchnie te wymagaj bardziej specjalistycznego podejścia. Dlatego też do czyszczenia podłóg powierzchni znajdujących się w szkołach, hotelach, biurach, lotniskach czy szpitalach konieczne są profesjonalne środki czystości oraz nowoczesne maszyny sprzątające.

Jak wybrać najlepsze środki chemiczne?
Powierzchnie, które mamy w mieszkaniach w wielu przypadkach są tak delikatne, że nie wymagają stosowania agresywnych środków chemicznych. Biura, toalety czy sale szpitalne są z kolei miejscami, przez które dziennie przewija się wiele osób, często chorych. Dlatego też konieczne jest stosowanie odpowiednio dobranych preparatów. Odpowiednio dobranych pod kątem rodzaju powierzchni. Decydując się na zakup profesjonalnej chemia do czyszczenia mocnych zabrudzeń trzeba wiedzieć, z jakich materiałów wykonane są powierzchnie w danym miejscu publicznym. Inne preparaty będą potrzebne tam, gdzie znajdują się elementy drewniane, a inne tam, gdzie dominuje kamień albo laminat. Na rynku dostępne są również preparaty określane jako uniwersalne, jednak aby mieć pewność, że powierzchnia nie zostanie zniszczona, warto wybrać produkty przeznaczone do konkretnych powierzchni. Warto nieco więcej czasu poświęcić na doczyszczenie trudnej plamy niż później ponosić koszty szkód wyrządzonych przez źle dobrane preparaty.

Czym kierować się przy wyborze maszyn czyszczących?
Duże powierzchnie mają to do siebie, że ciężko je sprzątać przy pomocy sprzętów ręcznych. Aby dokładnie i profesjonalne wyczyścić korytarze, hale czy pomieszczenia lotnisk, potrzebne są maszyny oraz ich operatorzy. Co prawda niewielkie mopy czy polerki mogą nadać się do czyszczenia zakamarków, ale do gruntownego sprzątania konieczne są urządzenia. Tak, jak w przypadku środków chemicznych, tak i wśród maszyn do sprzątania możemy znaleźć urządzenia różnego przeznaczenia. Ty, co powinno decydować i wyborze konkretnego urządzenia jest przede wszystkim wielkość powierzchni oraz materiał, z której jest ona wykonana. Producenci proponują zwykle dwa rodzaje urządzeń - bateryjne oraz kablowe. W przypadku wyboru maszyn kablowych, warto upewnić się, że w budynku znajduje się odpowiednia ilość gniazdek elektrycznych, umożliwiających wygodne stosowanie urządzenia.

Firma LINEA ma w ofercie wszystko, co potrzebne, aby efektywnie i skutecznie sprzątać duże powierzchnie. To szczególnie ważne zwłaszcza teraz, kiedy konieczne jest częste dezynfekowanie powierzchni używanych co dzień przez dużą liczbę ludzi. LINEA ma w swojej ofercie zarówno środki chemiczne, jak i produkty do sprzątania ręcznego oraz nowoczesne maszyny do sprzątania podłóg. Potrzebujesz rady? Zgłoś się do LINEA i wybierz najlepszy sprzęt dla siebie!

Opinie (0)

Sprawdź też..

Łóżeczka dziecięce
,
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Meble Włoskie Exceleo
Goździkowa, 35-604 Rzeszów
5/5 (2 opinie)
OBK Tenzi Łódź
ul. Zgierska 39, 91-451
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Multiserwis
Diamentowa 15, 52-215
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Stoły włoskie
,
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
DAWO
ul. Długa 102A, 20-365
5/5 (1 opinia)
eClear Serwis sprzątajacy
ul. Kazimierza Kuratowskiego 6 U2, 02-747
5/5 (1 opinia)
DTJ
DTJ
Zbożowa 9 C, 25-416
5/5 (1 opinia)
,
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
OLECH
ul. Strażacka 15C, 35-312
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy

Odkurzacz do zadań specjalnych, czyli odkurzacz piorący
Odkurzacze piorące do prania dywanów, wykładzin oraz tapi...
Czyszczenie i pielęgnacja welurowej tapicerki
W każdy domu może zdarzyć się nagły wypadek, przez któ...
Jakie maszyny wybrać do czyszczenia posadzek twardych?
Hale, obiekty przemysłowe oraz magazyny to przestrzenie, kt...
Jakie są rodzaje padów do szorowarek?
Szorowarki do podłóg to profesjonalne maszyny do czyszcze...
Niezbędna akcesoria do sprzątania
Akcesoria do sprzątania są niezbędnym wyposażeniem każd...
Wybieramy fotel do nowoczesnego salonu
Nowoczesny salon to innowacyjna przestrzeń, która oprócz ...
Profesjonalne pranie dywanów, pomagamy wybrać wydajny odkurzacz!
W domowych warunkach jest niezwykle trudno wyczyścić dywan...
Jak zaprojektować dobre opakowanie
Opakowanie najczęściej kojarzy się z pudełkiem, kt&...
Zalety wózków do sprzątania
Osoby zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem wiedzą, i...
Okna i drzwi balkonowe
Na rynku znajduje się wiele okien i drzwi balkonowych, kt&o...